داستان ما

SAMITIS  یک شرکت ایرانی است که به صنعت مراقبت های بهداشتی در ایران خدمات می دهد.

SAMITIS  یک تولید کننده و توزیع کننده عمده فروشی محصولات مصرفی با ارزش بالا ، متمرکز بر بازارهای تجهیزات و لوازم پزشکی ، طبی و بهداشتی است.

ما خط گسترده ای از تولید و تامین محصولات با نام تجاری

  • امین گارد AMIN GUARD
  • کاپر CAPER
  • آرشا ARSHA
  • هرود HEROD

را برای رفع نیازهای مصرف کنندگان و مشاغل در سراسر ایران  ارائه می دهیم.

تیم خدمات مشتری ما متشکل از افراد متعهد و بسیار آموزش دیده است که می توان روی آنها برای برآورده کردن تمام انتظارات مشتریان حساب کرد. ما به یک محیط اداری سرگرم کننده و سریع و تیم خود متشکل از افراد باهوش و با استعداد که عمیقاً به مشتریان SAMITIS  اهمیت می دهند افتخار می کنیم. 

از آنجایی که شرکت ما به رشد سریع خود ادامه می دهد، ما دائماً به دنبال محصولات با بالاترین کیفیت هستیم و انگشت خود را به نبض آنچه در بازار صنعت بهداشت و درمان در حال پیشرفت است نگه می داریم.

SAMITIS  معتقد است که ستون فقرات یک سازمان موفق با توجه به مشتریان و کارکنان ما شروع می شود. موفقیت ما به وفاداری و طول عمر کسانی بستگی دارد که با ما کار می کنند و از ما خرید می کنند. ما به خود می بالیم که می دانیم محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت را در بازار رقابتی امروز به مشتریان خود ارائه می دهیم و همیشه آماده پاسخگویی به سوالات آنها هستیم.

SAMITIS  از طریق روحیه کارآفرینی، خدمات با کیفیت به مشتریان و محصولات با دقت انتخاب شده، ارزش بالایی را ارائه می دهد. هدف ما این است که منبع اصلی محصولات مراقبت های بهداشتی در سراسر ایران باقی بمانیم و در صورت امکان لبخند را به چهره مشتریان خود بیاوریم.

نظرات مشتریان :
سامیتیس یک شرکت عالی در حوزه تولید، واردات و صادرات کالا و خدمات است که همواره لبخند و رضایت مشتریانش اولویت اول آن می باشد.
پوریا رشیدی
عامل فروش استان بوشهر

چرا ما را انتخاب کنید

تحویل فوری کالا

سامیتیس به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی تجهیزات و لوازم پزشکی کشور جهت رفاه حال مشتریان خود، علاوه بر امکان ارسال عادی سفارش طی یک روز کاری، امکان ارسال فوری سفارش در کمتر از 2 ساعت را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است.

پرداخت امن

فروشگاه اینترنتی سامیتیس متعهد به عرضه محصولات با کیفیت و  روش های پرداخت ایمن مختلفی را پیش بینی نموده و در اختیار خریداران قرار داده است تا علاوه بر خرید محصولاتی با کیفیت و درجه یک این اطمینان خاطر را نیز داشته باشید که هیچگونه مشکلی در پرداخت هزینه محصولات بوجود نخواهد آمد.

پشتیبانی 24/7

مشتریان گرامی در نظر داشته باشند،پشتیبانان تلفنی سامیتیس تلفنی و یا بصورت آنلاین ، از ساعت 8 صبح الی 23:30 شب آماده ی پاسخگویی خدمت شما عزیزان می باشد.

تیم ما

محسن فرهادیان
مدیر تولید
مدیر تولید، مسئول برنامه ریزی، هماهنگی و کنترل فرایندهای تولید بوده و اطمینان حاصل می کند، که کالاها و خدمات به طور کارآمد و با کیفیت تولید و ارائه می شوند و به مقررات و استانداردهای مربوط به ایمنی و کیفیت در صنعت پایبند هستند.
سهیلا دشتی
روابط عمومی
روابط عمومی نقش مهمی در بهبود وضعیت شرکت ها و برقراری تعامل میان درون سازمان و بیرون از آن دارد. کارشناسان روابط عمومی سامیتیس در خدمت شما هستند.
آرزو حسینی
پشتیبانی مشتری
خدمات مشتری امری فراتر از پاسخ به سوالات از طریق تلفن است. پاسخ به تیکت‌ها از طریق ایمیل،واتساپ ، اینستاگرام و ... ، کانال ارتباطی مهمی برای مشتریان است. برای ارائه خدمات از این کانال‌ها، کارشناسان پشتیبانی سامیتیس در خدمت شما هستند.
توحید منافی
مدیر بازاریابی
مدیر بازاریابی نیز یکی از سکان‌داران اصلی در سازمان است که وظیفه دارد تا با هدایت تیم بازاریابی، سازمان را در جهت رسیدن به اهدافش یاری کند.